Супер доволна съм от чантата, това ще е първата от много занапред.
LE SABOT EPSOM - Champaign
Димитрина Рашева
LE SABOT - Brun foncé
Много съм доволна от чантата LE SABOT – Brun foncé. Това е четвъртата чанта, която купувам от вас и както винаги качеството е отлично. Вие сте любимият ми магазин и аз съм ваш редовен клиент.
Материалът е много хубав, изработката е прецизна, а цветът е стилен и лесно се комбинира с различни тоалети. Чантата беше подарък изненада за рожден ден и реакцията беше феноменална – наистина страхотна изненада!
Моделът е красив, практичен и удобен за носене. Определено препоръчвам както чантата, така и магазина.